„All I Want For Christmas Is You” to świąteczny klasyk, do którego wracamy każdego roku w cudownym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Nie byłbym sobą, gdybym trochę jednak nie namieszał przy tym. Dlatego szlagier Mariah Carey przedstawiam w wykonaniu innego artysty. Przed Wami Michael Buble. Kanadyjski piosenkarz również należy do grona artystów, którzy swoim głosem budują atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, pełną miłości i dobroci. Zawsze elegancki na scenie Michael Buble stał się inspiracją do stworzenia świątecznej stylizacji.

Idąc za przykładem wokalisty, postawiłem na zbroję współczesnego mężczyzny, czyli koszulę i marynarkę. Aczkolwiek zdecydowałem się na ciemne kolory. Moim zdaniem czerń świetnie sprawdzi się podczas świątecznej, eleganckiej kolacji. Oczywiście trzeba pamiętać przy tym o dodatkach jak kapitalny zegarek i biżuteria, które są perfekcyjnym dopełnieniem całości. Stylowe zegarki i biżuteria to wspaniały pomysł na idealny gwiazdkowy podarunek.  Zatem w poszukiwaniu cudownych upominków, polecam sprawdzić bogatą ofertę salonu Apart.

Mam nadzieję, że pomoże Wam to przygotować rewelacyjny prezent i sprawić mnóstwo radości swoim bliskim. Wesołych Świąt!

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – Aztorin z salonu Apart

obrączka 1 – Aztorin / obrączka 2 – Aztorin / obrączka 3 – Aztorin

bransoleta 1 – Aztorin / bransoleta 2 – Aztorin

marynarka – Vistula / koszula – Medicine / spodnie – Calvin Klein / buty – Zara

Za pomoc w przygotowaniu sesji, udostępnienie wnętrz oraz wspaniałą obsługę dziękuję cukierni Lukullus, ul. Chmielna 32, Warszawa.