Jakże cudowne uczucie mnie ogarnęło, kiedy mogłem wyjść na stołeczne ulice i zrobić zdjęcia na bloga. Było czuć w powietrzu, że przyszła wiosna.

Uwielbiam tę porę roku. Z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że dzień robi się coraz dłuższy. Rośnie temperatura powietrza. A przyroda budzi się do życia. Chyba wolę wiosnę bardziej niż lato. Między innymi ze względu na garderobę. Bardzo lubię nosić letnie kurtki, wiosenne płaszcze, bluzy, jeansy, buty sportowe i wiosna jest tą porą roku, która idealnie na to pozwala, bo przykładowo latem w moim przypadku na jeansy i bluzy jest już za gorąco. Ale bez narzekania, bo nie lubię. Cieszę się wiosną, a robiąc wiosenny przegląd szafy postawiłem na total look Lee. Marki, która w trosce o kolejną piękną wiosnę i środowisko, tworzy nowe kolekcje z bawełny organicznej oraz materiałów z recyklingu.

Działania Lee zaimponowały mi i wpłynęły na moje decyzje związane z zakupami ubrań, wyborami tego, co mi naprawdę potrzebne w szafie. Staram się przemyślanie budować swoją garderobę, nie wydając pieniędzy na rzeczy, które jedynie będą zajmować miejsce na wieszakach i półkach. I Was zachęcam do tego samego. Rozsądnie zróbcie wiosenny przegląd szafy. Życzę Wam dobrej wiosny pełnej udanych modowych wyborów i dobrej muzyki.

fot. Pati

zegarek – Aztorin z salonu Apart

obrączka 1 –Aztorin / obrączka 2 – Aztorin

kurtka– Lee / bluza – Lee / spodnie – Lee / buty  – Nike / okulary  – Vans