„Bezpieczny lot” to tytuł singla wydanego w minionym roku przez duet Karaś/Rogucki. Przyznaję szczerze, że twórczość obu panów fascynuje mnie od dawna, podobnie jak ich wygląd i styl bycia.

Przypomnę, że Kuba Karaś jest współtwórcą zespołu The Dumplings, z kolei Piotr Rogucki przez większość swojej scenicznej kariery był związany z Comą. Obaj panowie poznali się podczas trasy koncertowej The Dumplings, podczas której Piotr Rogucki pojawił się gościnnie na scenie. Wspólne występy przerodziły się w szerszą współpracę, której owocem była wydana w 2020 roku płyta „Ostatni bastion romantyzmu”. Z kolei singiel „Bezpieczny lot” jest zapowiedzią drugiej płyty duetu „Karaś/Rogucki”. Dla mnie był to jeden z najczęściej słuchanych utworów w ubiegłym roku w domu, samochodzie oraz podczas innych podróży ze słuchawkami na uszach.

Jak już wspomniałem, muzycy poza swoją twórczością artystyczną, imponują mi wyrazistym stylem i wyglądem. Patrząc na ich sceniczne stylizacje oraz te przedstawiane na co dzień w mediach społecznościowych, można śmiało stwierdzić, że tam nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko jest dokładnie przemyślane, łącznie z lekko kiczowatymi dodatkami, które oddają ich artystyczną duszę i muzyczne podróże do przeszłości.

Nie ukrywam, bardzo bliskie jest mi takie podejście do muzyki i mody, bo sam poszukuję w tym tego, co jest dla mnie najlepsze i wzbogaca moją duszę oraz styl bycia. Jak już pisałem kilkukrotnie na blogu, to muzyka w dużym stopniu ukształtowała mój styl. To ona sprawiła, że uwielbiam nosić kapelusze czy Martensy i przemyślanie budować swoje stylizacje. Za to jestem wdzięczny artystom, którym moimi kolejnymi postami na blogu pragnę oddawać hołd. Zatem panowie Karaś/Rogucki, dziękuję Wam pięknie za „Bezpieczny lot”.

fot. Pati

zegarek – Albert Riele / kurtka – Lee / golf – Kappahl / kamizelka – Tommy Hilfiger / spodnie – Lee / buty  – Dr. Martens / kapelusz – Brixton / rękawiczki – Napo Gloves