Post, który właśnie oddaję w wasze ręce, jest 21. wpisem na blogu w tym roku. Z 20. różnych stylizacji postanowiłem wybrać 5, które najbardziej przypadły mi do gustu w ciągu ostatnich 12. miesięcy.

Przygotowując tekst, cofnąłem się równo o rok. Jak okazało się, udało mi się zrealizować jedno z założeń na ten rok, a mianowicie w mojej szafie pojawił się nowy garnitur a nawet dwa. Do tego doszło jeszcze kilka innych elementów garderoby, które sprawiły mi ogromną radość, w tym buty – sneakersy, na punkcie których szaleję.

A mówiąc bardziej serio, patrząc na działania blogowe, uważam miniony rok za udany. Był on pełen nowych doświadczeń i projektów, jak choćby wyjazd z marką Apart na sesje do Berlina. Zdjęcia wykonane w sklepowych wnętrzach Tk Maxx oraz Guns&Tuxedos. A do tego dochodziły różne przeciwności losu, z którymi wspólnie z fotografem Marcinem musieliśmy sobie poradzić.

Dalej mamy siłę. Pełni energii i chęci działania wchodzimy w nowy rok i planujemy publikować jeszcze lepsze posty niż dotychczas. Pomysły na sesje i wpisy już mamy. Moda będzie ponownie obrazowana pod kątem muzycznym i filmowym. I mam nadzieję, że w końcu uda się rozszerzyć blog o nowe treści, o których myślę od dawna, co tylko uatrakcyjni stronę NóżWModzie.pl

Zapraszam Was do regularnego odwiedzania bloga w nowym roku. Wszystkiego najlepszego! 🙂

fot. Marcin Gajowniczek

„Pomiędzy słowami”

„Achtung Baby”

„Albo inaczej”

„Anybody seen my baby”

„Cold Little Heart”