Poprzedni rok zakończyłem na blogu w stylu shipsterskim. W nowym 2021 roku pragnę Was przywitać nieco bardziej elegancko. W związku z tym postanowiłem przyodziać koszulę i kamizelkę. A wszystko przy dźwiękach utworu „Fine Line”, który skomponował brytyjski wokalista, uznany obecnie za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn na świecie – Harry Styles.

Poza wspominanym w jednym z wcześniejszych postów  – dżinsie, koszule stanowią sporą część mojej szafy. Głównie te casualowe, które noszę na co dzień w zestawieniach ze spodniami materiałowymi lub dżinsami. Koszule lubię łączyć z kamizelkami. Tyczy się to zarówno outfitów codziennych, luźnych, casualowych jak i tych bardziej eleganckich. Uważam, że kamizelka nadaje całości niebywałego sznytu, stąd też moje zamiłowanie do tej części garderoby. Poza tym można nosić ją na wszelkie sposoby m.in. zakładając na koszulę – tak jak zrobiłem to na zdjęciach poniżej – ale również na gładką koszulkę, golf, pod marynarkę. Bardzo lubię kamizelki w garniturach. Moim zdaniem trzyczęściowy garnitur pokazuje, że mężczyzna, który go zakłada, jest świadomy modowych wyborów i ma swój styl. Dodam, że właśnie z zamiłowania do kamizelek, jednym z moich postanowień noworocznych jest zainwestowanie w dobrej jakości trzyczęściowy garnitur.

Mówiąc o modzie, w nowym roku planuję jeszcze bardziej zadbać o swoją szafę. Staranie i przemyślanie ją kompletować. Rozsądnie stawiać na te produkty, które mogą wzbogacić mój styl i nie gromadzić rzeczy, których nie noszę, czego i Wam życzę, i polecam.

W 2021 roku chcę także dalej rozwijać swój kontent, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Wspierać polskie marki takie jak np. Stone Element, która specjalizuje się w wysokiej jakości bransoletach dla mężczyzn. Dwie z nich prezentuję na zdjęciach w tym poście. Poza tym dalej chce dzielić się z Wami moim stylem, opowiadać o modzie i łączyć ją z najlepszą muzyką. Zaglądajcie na blog w nowym roku i spełniajcie swoje marzenia!

fot. Pati

bransoleta 1 – Stone Element / bransoleta 2 – Stone Element

koszula – Lee / kamizelka – Tommy Hilfiger / spodnie – Pull&Bear / buty  – Camel Active / zegarek – Guess

Za pomoc w przygotowaniu sesji, udostępnienie wnętrz oraz serdeczność dziękuję obsłudze kawiarni Fabryczna na warszawskim Powiślu. Zachęcam Was do odwiedzenia tego klimatycznego miejsca. Póki co, ze względu na obostrzenia, kawiarnia działa tylko na wynos, ale miejmy nadzieję, że wkrótce będzie można tam spokojnie wypić kawę przy stoliku.