Film „Holiday” znalazł się w gronie 10. najlepszych świątecznych filmów według portalu Elle.pl. Wybór jak najbardziej uzasadniony, albowiem komedia romantyczna, w której Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law i Jack Black grają główne role, bawi, wzrusza i pokazuje, że miłość można spotkać w najbardziej niespodziewanym momencie.

I teraz wydało się, że lubię komedie romantyczne. Nawet te ze Świętami Bożego Narodzenia w tle. Owszem, mam kilka, które obejrzałem i chętnie po nie sięgam za każdym razem. A jedną z nich jest właśnie „Holiday”. Zapewne w tym roku w świąteczny wieczór z kieliszkiem pysznego wina w dłoni w po raz kolejny będę oglądać perypetie czwórki bohaterów przedstawione w filmie.

Świąteczne kino, podobnie jak i piosenki utrzymane w tym klimacie z „Last Christmas” na czele, budują cudowną atmosferę pełną miłości i dobroci. Przy tym pokazują piękną symbolikę Bożego Narodzenia i to, co najważniejsze, aby w tym czasie być z najbliższymi oraz obdarowywać się uczuciami i prezentami. Z kolei w poszukiwaniu wspaniałych upominków, polecam sprawdzić bogatą ofertę salonu Apart. Elegancka biżuteria i zegarki to zawsze idealny podarunek dla ukochanej osoby.

Szczególnie do gustu przypadł mi prezentowany na zdjęciach model marki Aztorin z linii Casual, będący perfekcyjnym dopełnieniem stylizacji inspirowanej postacią, w którą wcielił się Jude Law w filmie „Holiday”. Dodatkowo przedstawiam kilka biżuteryjnych pozycji z portfolio Apartu, w tym m.in. bransolety i obrączki. Mam nadzieję, że pomoże Wam to przygotować wspaniały prezent i sprawić mnóstwo radości swoim bliskim. Wesołych Świąt!

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – Aztorin z salonu Apart

bransoleta – Aztorin / bransoleta – Aztorin / obrączka – Aztorin / obrączka – Aztorin

garnitur – Guns&Tuxedos / golf – Massimo Dutti / spodnie – Levi’s / buty i poszetka – Guns&Tuxedos