Męskie Granie powraca na scenę. Na czele tegorocznej orkiestry stanął kolejny raz Krzysztof Zalewski.

W tym roku Męskie Granie przybiera formułę festiwalu, podczas którego przez dwa dni w ośmiu miastach w Polsce wystąpią najlepsi polscy muzycy. W ramach 13. edycji Męskiego Grania koncerty odbędą się w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku i Żywcu.

Tradycyjnie, jak co roku, trasę Męskiego Grania promuje specjalnie na tę okazję skomponowana piosenka. W tym roku utwór pod tytułem „Jest tylko teraz” przygotowali wspólnie Krzysztof Zalewski, Bedoes oraz Kwiat Jabłoni i to oni będą dowodzić tegoroczną Orkiestrą Męskiego Grania.

Jak wiadomo, moda idzie w parze z muzyką, co pięknie pokazał Wrangler, tworząc wspólną kolekcję pełną muzyki z producentem gitar – marką Fender. Koszulki z gitarami, winylowymi płytami i innymi muzycznymi atrybutami będą świetną propozycją na festiwalowy look. W tym roku proponuję połączenie rockowej koszulki z dżinsami i klasycznymi trampkami.

W zależności od pogody warto mieć pod ręką dżinsową katanę, która zapewni trochę ciepła wieczorem i będzie super dopełnieniem stylizacji. Chociaż patrząc na line up tegorocznej edycji Męskiego Grania, można być pewnym, że na scenie i pod sceną będzie gorąca atmosfera.

fot. Pati 

kurtka – Wrangler / bluzka – Wrangler /spodnie – Wrangler / buty  – Converse