„Jeszcze będzie przepięknie” śpiewał Tomasz Lipiński z zespołem Tilt. Z głębokim przekonaniem, że tak właśnie będzie, wracam, po przymusowej przerwie, z nowym postem na blogu.

Pandemia koronawirusa wyrządziła mnóstwo szkód na całym świecie. Utratę życia. Zwolnienia z pracy. Upadłości wielu firm w różnych dziedzinach. Nastał globalny kryzys, z którego ciężko będzie wyjść i powrócić do funkcjonowania w świecie tak, jak to miało miejsce przed pandemią. Niestety przez COVID-19 również musiałem pozmieniać swoje plany związane z działaniem na blogu w 2020 roku. Przepadły wyjazdy na zdjęcia za granicę. Sesje na plenerowych koncertach. Jednak nie załamuję się. Ze zdwojoną siłą oddaję się swojej pasji i realizuję nowe pomysły, bo wierzę, że jeszcze będzie przepięknie.

Śledzę na bieżąco wydarzenia w świecie. Przyglądam się modzie. Analizuję trendy. Poszukuję inspiracji w kinie oraz w muzyce. I przekładam to na moją szafę i mój styl. Patrząc na to wszystko, co dzieje się dookoła w wielu kategoriach, zamierzam – naturalnie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności – wracać do „normalności” i cieszyć się życiem.

Patrzę optymistycznie w przyszłość, z nadzieją, że jeszcze będzie przepięknie i Was też do tego gorąco namawiam. Wszystkiego dobrego!

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – Albert Riele z salonu Apart

bransoleta 1 – Aztorin / bransoleta 2 – Aztorin /obrączka 1 – Aztorin / obrączka 2 –Aztorin / obrączka 3 – Aztorin / naszyjnik – Aztorin

buty  – Berwick z salonu Klasycznebuty.pl, kamizelka  – 4gentleman.pl   / spodnie – MMX  z salonu Klasycznebuty.pl /  kurtka – Vintage / koszulka – Sloggi