Zespół The Dumplings w minionym roku ogłosił zawieszenie działalności. Kuba Karaś i Justyna Święs po 6. latach wspólnego nagrywania postanowili skupić się na solowych projektach.

Pożegnalna trasa zatytułowana „Przykro mi” miała miejsce pod koniec 2019. Wcześniej o swojej decyzji duet poinformował w mediach społecznościowych. W tym roku „Pierożki” stawiają na nowe muzyczne wyzwania. Kuba Karaś zdążył już nawet stworzyć płytę z Piotrem Roguckim. Panowie planują także wspólną trasę. Działania The Dumplings idealnie wpisują się w jakże popularną ostatnio maksymę, często wypowiadaną z przymrużeniem oka, „Nowy rok, nowa ja”. I choć nie ukrywam, nie lubię całego zamieszania z postanowieniami noworocznymi, kilka sobie zrobiłem.

Właściwie to ciężko nazwać je postanowieniami, ponieważ jest to kontynuacja tego, na czym skupiałem się dotychczas. Do tego dołożyłem nowe plany i założenia, które mają rozwijać moje działania na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej. Na blogu chcę pokazywać jeszcze więcej stylizacji. Odwiedzać nowe miejsca i tworzyć wysokiej jakości kontent. Zwracać Waszą uwagę na modę męską, dobrej jakości ubrania, stylowe zegarki, wspaniałą biżuterię, kapelusze oraz piękny świat muzyki i kina, czyli moje codzienne inspiracje i zachwyty jak m.in. twórczość The Dumplings. Ich muzyka, słowa utworów oraz sceniczne outfity.

Trwajcie w tym ze mną przez cały kolejny rok. Odkrywajcie modę, dobre kino, cudowne dźwięki piosenek, spełniajcie swoje marzenia i realizujcie postanowienia na 2020.

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – Bergstern z salonu Apart

bransoleta 1 – Aztorin / bransoleta 2 – Aztorin /obrączka 1 – Aztorin / obrączka 2 – Aztorin / obrączka 3 – Aztorin

kurtka, koszulka – Wrangler / spodnie – Lee / buty – Timberland / kapelusz – HatHat / bandana – Levi’s

Za pomoc w przygotowaniu sesji, udostępnienie wnętrz oraz wspaniałą obsługę dziękuję restauracji Pizza Boyz, ul. Marszałkowska 17, Warszawa.