„Dom z papieru” to bez wątpienia największy hit tego lata. Hiszpański serial jest obecnie najchętniej oglądaną nieanglojęzyczną produkcją w serwisie Netflix.

Trzeci sezon, kultowego już, serialu premierę miał 19. lipca. W ciągu dwóch tygodni „Dom z papieru” został wyświetlony w ponad 34. milionach domów. Sukces serialu porównuje się z takim produkcjami jak „Orange is the new black” czy „Stranger Things” i już teraz mówi się o powstaniu czwartej serii. Twórcy serialu podobno rozpoczęli pracę nad scenariuszem do nowych odcinków, w których akcja serialu ponownie będzie rozgrywać się w Hiszpanii, a grupa złodziei spróbuje dokonać kolejnego napadu.

Adekwatną popularnością do serialu „Dom z papieru” w świecie mody cieszą się sneakersy. Lekkie, kolorowe, wygodne a przy tym świetnie wyglądają i pasują niemal do wszystkiego. W tym sezonie projektanci i styliści proponują nosić je nawet do garnituru. Kilka lat temu modne było zestawienie garnituru z klasycznymi trampkami. Tym razem jednorzędowe komplety zakładamy ze sportowymi tenisówkami. Idąc tym tropem, postawiłem na model Nike Stefan Janoski, ale równie dobrze w takim połączeniu powinny sobie poradzić takie propozycje jak Adidas Gazelle czy Campus, Puma Clyde i wspomniane, kultowe trampki Converse.

Bohaterowie „Domu z papieru” co prawda nie zdecydowali się na takowe stylizacje, ale może akurat ten trend będzie dla nich podpowiedzią podczas prac przy czwartym sezonie. Z racji mojej miłości do sneakersów, uważam takie zestawianie za genialne.

A co Wy myślicie o łączeniu garnituru z butami sportowymi?

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – Albert Riele z salonu Apart

bransoleta – Aztorin / sygnet – Aztorin / obrączka – Aztorin

garnitur i koszula – Guns&Tuxedos / buty – Nike / poszetka – Bytom / okulary przeciwsłoneczne – Born86