Utwór „Live in the Moment” zespołu Portugal.The Man to bez wątpienia jeden z największych hitów tego lata. Piosenka zamyka cykl berlińskich, letnich sesji na blogu.

Możecie dziwić się, co mają wspólnego amerykańscy muzycy z Berlinem. Podejrzewam, że podobnie jak Polaków, tak i Niemców mogli zachwycić swoją twórczością, a także zaprezentować się podczas trasy koncertowej u naszych zachodnich sąsiadów. Dla mnie „Live in the Moment” był muzycznym zwycięzcą tego lata. Kompozycja skradła mi serce w całości. Regularnie pojawiała się i dalej wybrzmiewa w tworzonych przeze mnie wszelkich imprezowych playlistach. W mojej wyobraźni piosenka świetnie skomponowała się z lokalizacją, w której powstały zdjęcia do tego posta, a dokładnie z berlińską dzielnicą Kreuzberg. Jest tam wszystko: stylowe knajpki, jedzenie, muzyka, kolorowi ludzie i impreza do białego rana. Kapitalne miejsce na letnie wieczory pełne zabawy.

Wybierając się na Kreuzberg, postawiłem na imprezową, luźną stylizację. Kolorową, hipsterską bomberkę i wzorzystą czapkę bejsbolówkę zestawiłem z bluzą z nadrukiem i ciemnymi chinosami. Look dopełniły klasyczne sneakersy, zegarek o sportowym charakterze i stylowa biżuteria. Moim zdaniem  śmiało można iść tak ubranym na imprezę w klimacie Portugal.The Man. Zresztą, wspominając napotkanych w Berlinie ludzi, uważam, że wszelkie połączenia kolorów, materiałów i krojów są dozwolone.

Kreuzberg to zdecydowanie obowiązkowa pozycja podczas wizyty w stolicy Niemiec.

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – Aztorin z salonu Apart

bransoleta – Aztorin / bransoleta – Aztorin / obrączka – Aztorin / obrączka – Aztorin /  obrączka – Aztorin

kurtka – Zara / bluza – Wrangler / spodnie – Lee /  buty – Reebok / czapka – Wrangler