Po raz 9. w muzyczną podróż po kraju zabiera nas Męskie Granie. W tym roku festiwalem dowodzi młode trio: Kortez, Podsiadło i Zalewski.

„Początek” tak został zatytułowany singiel promujący tegoroczną edycję Męskiego Grania. Utwór to wspólna kompozycja przygotowana przez wspomnianych muzyków: Korteza, Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego. Sięgając pamięcią do ubiegłorocznego koncertu Męskiego Grania w Warszawie, kiedy to mogłem usłyszeć wyjątkowe aranżacje m.in. „W deszczu maleńkich żółtych kwiatów” z repertuaru Myslovitz zaśpiewane przez Monikę Brodkę i Tomasza Organka, „Raz dwa raz dwa” Maanamu w wykonaniu Piotra Roguckiego i wiele innych wyjątkowych coverów, jestem bardzo ciekawy, czym zaskoczy nas Męskie Granie 2018.

Podczas koncertów, równie ważne jak dźwięki płynące ze sceny, są odpowiednie stylizacje artystów i fanów pod sceną. Moda idzie w parze z muzyką. Na muzycznych festiwalach mile widziane są wszelkie katany dżinsowe z nadrukami i przypinkami, flanelowe koszule, skórzane kurtki i parki utrzymane w stylu militarnym. Idealnie łączą się one z poszarpanymi dżinsami lub spodenkami i klasycznymi sneakersami.

W trakcie komponowania swoich koncertowych outfitów pamiętajcie o dodatkach. Kapelusz, bandana, okulary przeciwsłoneczne i stylowy zegarek, który będzie odliczać Wam czas do kolejnych występów, to obowiązkowe pozycje w festiwalowych stylizacjach.

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – Aztorin z salonu Apart

obrączka – Aztorin / obrączka – Aztorin

okulary przeciwsłoneczne – Born86

koszula – Reserved / koszulka – H&M / spodnie – Levi’s / buty – Nike / kapelusz – Vans /  bandana i przypinki – Bizuu x Tk Maxx