Igo, Mrozu i Vito Bambino stanęli na czele Orkiestry Męskiego Grania 2023. Utwór pod tytułem „Supermoce” już stał się wielkim hitem tego lata i wskoczył na wysokie miejsce listy najlepszych hymnów Męskiego Grania.

W tym roku po raz pierwszy w historii ogłoszenie składu zespołu odbyło się przed premierą i miłośnicy projektu musieli poczekać aż tydzień, aby usłyszeć hymn sponsorowanej przez markę Żywiec trasy. Dodajmy, że single promujące Męskie Granie co roku budzą wielkie emocje, nierzadko stanowiąc nie tylko hymn trasy, ale i całego lata. Do tej pory utwory te wielokrotnie lądowały na szczytach list przebojów i osiągały miliony wyświetleń na kanale YouTube. Podobnie jest z singlem „Supermoce”, bo połączenie wokali Igo, Mroza i Vito Bambino z muzyką stworzoną wspólnie z Kubą Galińskim stanowi wpadającą w ucho mieszankę.

Razem z singlami Męskiego Grania co roku publikowałem w tym miejscu moje propozycje stylizacji na koncerty w plenerze. Tym razem postanowiłem przygotować zestaw inny niż zazwyczaj. Przyznam szczerze, że trochę tego outfitu obawiałem się, zwłaszcza wtedy, kiedy pierwszy raz się tak ubrałem. Natomiast później przekonałem się do tych połączeń i chętnie zakładałem przy okazji różnych spotkań i eventów. Jakby tego było mało, podczas premiery singla „Supermoce” zauważyłem, że na podobną stylizację w teledysku postawił Vito Bambino. Czy to przypadek? Nie sądzę. Z pewnością musiał Vito lub jego stylista podejrzeć mnie gdzieś na bankiecie ?

A czy ten look nadaje się na koncert? Sami oceńcie. Moim zdaniem im dziwniej, tym lepiej. Natomiast po tym, jak rok temu na Męskim Graniu zmokłem i zmarzłem, polecam „Sobie i Wam” ubrać się na koncert w plenerze przede wszystkim adekwatnie do pogody.

Fot. Pati

kurtka – Wrangler / koszula – Wólczanka / spodnie – Poszetka / buty – Adidas / krawat – Lambert / okulary – Kappahl