Płyta autorstwa Taconafide to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier od początku tego roku. Album „Soma 0,5mg”, stworzony przez duet Taco Hemingway i Quebonafide, ujrzał światło dzienne 13 kwietnia 2018.

Na punkcie wspólnego projektu Taco i Quebo cała Polska, wzdłuż i wszerz, oszalała długo przed ukazaniem się krążka. Atmosferę podgrzały m.in. publikacje samych artystów w mediach społecznościowych o konkretnych utworach oraz gościach, którzy pojawią się na płycie jak choćby Dawid Podsiadło. A single zapowiadające album biły rekordy popularności. Piosenka „Tamagotchi” była najczęściej słuchanym utworem w ciągu jednego tygodnia w historii polskiego Spotify. Z kolei kawałek zatytułowany „Metallica 808” ma blisko 5 milionów wyświetleń na YouTubie. Ten utwór szczególnie przypadł mi do gustu ze względu na odwołania do ciężkiego grania i takich zespołów jak: Metallica, Guns N’ Roses, Led Zeppelin i Republika.

W podróż do przeszłości wiosną tego roku wybrała się także marka Wrangler, która inspiracji do najnowszej kolekcji poszukiwała w latach 80. i 90. minionego wieku. Również chętnie sięgam do tego okresu zarówno pod kątem muzycznym jak i modowym. Uwielbiam te czasy. Rock i styl retro. W luźnym wydaniu, street’owym, codziennym. I chociaż, w zależności od miejsca i okazji, świetnie czuję się w eleganckim lub casualowym wydaniu, to z miłą chęcią sięgam po dżinsy, oversizowe bluzy, czapki bejsbolówki, sneakersy i stylowe dodatki jak zegarek i biżuteria. A do tego obowiązkowo dobra muzyka w słuchawkach jak np. „Soma 0,5mg” duetu Taconafide.

fot. Marcin Gajowniczek

zegarek – AM:PM  z salonu Apart

bransoleta – Aztorin / obrączka – Aztorin / obrączka – Aztorin

 bluza, koszulka, spodnie – Wrangler / buty – Timberland / czapka – New Era

Za pomoc w przygotowaniu sesji, udostępnienie wnętrz oraz wspaniałą obsługę dziękuję kawiarni Stor Cafe ul. Tamka 33, 00-355 Warszawa