Daria Zawiałow ma nosa do duetów. Rok temu nagrała kapitalny utwór z Quebonafide, a wiosną tego roku stworzyła wspaniałą kooperację z Dawidem Podsiadło.

„Za krótki sen” to tytuł najnowszej piosenki Darii Zawiałow. Wokalistka nagrała go wspólnie ze wspomnianym już Dawidem Podsiadło. Singiel promuje najnowszą płytę piosenkarki „Wojny i Noce”. Przyznam szczerze, że jestem zafascynowany twórczością artystki. Pamiętam, jak w 2017 roku podczas Męskiego Grania, poszedłem pod małą scenę, tak zwaną „scenę Ż”, żeby posłuchać Darii. Rok później mogłem już ją podziwiać jako jedną z gwiazd na dużej scenie tej imprezy. To pokazało, jak kariera piosenkarki rozwinęła się w zawrotnym tempie.

Z kolei w minionym roku Daria Zawiałow urzekła mnie wykonaniem i aranżacją utworu „Zanim zrozumiesz” z repertuaru Varius Manx. Utwór znalazł się na płycie „Męskie Granie 2020”. Według mnie jest to jeden z najpiękniejszych coverów, jak powstał w historii polskiej muzyki współczesnej. Nie minął rok, a Daria zaserwowała nam kolejną porcję cudownych dźwięków. Moim zdaniem jej duet z Dawidem jest w stanie odnieść podobny sukces jak ten z Quebo, a utwór „Za krótki sen” ma szansę stać się hitem tego lata.

A skoro mowa o hitach, przechodząc płynnie od muzyki do mody, bo w końcu na NóżWModzie.pl łączymy obie te kategorie, hitem tego lata w modzie, podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie z pewnością len. Cudowna tkanina, która podczas gorących dni sprawdza się idealnie. Moim zdaniem porządna, lniana marynarka w połączeniu z chinosami, koszulą lub koszulką polo będzie latem świetnym rozwiązaniem do pracy, na kolację z ukochaną oraz na wyjście na piwo z kolegami. Odpowiednio dobrane dodatki jak np. poszetka, biżuteria czy buty dodadzą naszej stylizacji, w zależności od okazji, elegancji.

Odważniejszym polecam lnianą marynarkę zestawiać z krótkimi spodenkami, bo w końcu moda jest od tego, żeby się nią bawić. Wszystko zależy od naszego stylu, wyobraźni, pogody ducha i lata.

fot. Pati

Marynarka – Massimo Dutti / koszula – Kappahl / spodnie – Kappahl / buty  – Tommy Hilfiger / okulary  – Kappahl / zegarek – Albert Riele